Konferencje dla nauczycieli i rodziców

Organizujemy konferencje dla nauczycieli i rodziców. Dotyczą one najczęściej problemów, z jakimi borykają się dzieci i młodzież czy też metod skutecznej komunikacji. Tematykę konferencji dostosowujemy do zgłaszanych nam potrzeb.

Konferencje, kursy i szkolenia dla nauczycieli prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów.

Kobieta z laptopem

Jakie konferencje dla nauczycieli prowadzimy?

Nasza fundacja na przestrzeni lat zorganizowała wiele szkoleń, kursów i warsztatów dla pedagogów z całego regionu i nie tylko. Nasza działalność to również prowadzenie ogólnopolskich konferencji edukacyjnych dla nauczycieli, zrzeszających ludzi, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, wymieniać się doświadczeniami i zdobywać nowe umiejętności. Naszym ogromnym sukcesem jest zorganizowanie konferencji naukowej „Gdy życie boli i uwiera”, która odbyła się 21 października 2023 roku. Uczestnikami byli nauczyciele, pedagodzy, terapeuci, dyrektorzy placówek, rodzice, a także studenci. Konferencja poświęcona była tematom oscylującym wokół zagadnienia: jak radzić sobie z bólem i trudnościami życiowymi.

Drugi sukces fundacji to ogólnopolska konferencja naukowa „FAS/FASD – bez tajemnic”, która odbyła się 9 września 2023 w ramach obchodów Światowego Dnia FAS. 16 i 17 września 2023 roku odbyły się prelekcje oraz warsztaty pod hasłem „Słowa mają moc”. Konferencja przeznaczona była m.in. dla nauczycieli przedszkolnych, wczesnoszkolnych, szkolnych, dyrektorów, rodziców biologicznych, adopcyjnych i zastępczych.

Przed nami kolejne wyzwania. Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową „RAZEM LEPIEJ O edukacji, która ma sens”, która odbędzie się 6 kwietnia 2024. Kierowana jest m.in. do nauczycieli, pedagogów, psychologów szkolnych, terapeutów, pracowników socjalnych, asystentów rodziny, dyrektorów placówek edukacyjnych, rodziców, studentów pedagogiki oraz wszystkich tych, którzy chcą zdobyć aktualną, profesjonalną wiedzę.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu i do udziału w konferencjach.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Jak (po)zostać nauczycielem z MOCĄ?

odbędzie się 26 października 2024

Dla kogo?
Dla nauczycieli, pedagogów, psychologów szkolnych, studentów pedagogiki

TERMIN:
26 października 2024

Formuła:
STACJONARNA

Miejsce:
Akademia ATENEUM w Gdańsku

Organizatorzy:
Fundacja POZYTYWNI
ul. Sojowa 2D/32
81-589 Gdynia

Akademia Ateneum w Gdańsku
ul. 3 Maja 25A

Formuła stacjonarna

250 zł / os opłata regularna
150 zł / os* opłata dla studentów Akademii ATENEUM w Gdańsku (rejestracja / opłata w terminie do 30.09.2024 r.)
150 zł /os* opłata dla posiadaczy VOUCHERA Pozytywni (rejestracja / opłata w terminie do 30.09.2024 r.)

Konto do dokonania opłaty konferencyjnej
mBANK: 04 1140 2004 0000 3102 8288 6483
w tytule: imię i nazwisko - Jak (po)zostać nauczycielem z MOCĄ?

Wystawiamy faktury:
instytucjonalne - z odroczonym terminem płatności
indywidualne - po zaksięgowaniu opłaty konferencyjnej

Opłata za zaświadczenie: 50 zł
Konto do dokonania opłaty za wystawienie zaświadczenia na cele statutowe Fundacji POZYTYWNI
mBANK: 04 1140 2004 0000 3102 8288 6483
w tytule: imię i nazwisko - zaświadczenie - cele statutowe Jak (po)zostać nauczycielem z MOCĄ?

Formularz rejestracyjny

Prelegenci Konferencji Naukowej - w trakcie