Szkolenia dla nauczycieli w Trójmieście

Realizujemy szkolenia dla nauczycieli na terenie Trójmiasta. Uczestnictwo w naszych warsztatach to nie tylko możliwość zdobycia nowych umiejętności, ale również okazja do wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży. Wspólne rozwiązywanie problemów, dyskusje oraz praktyczne ćwiczenia pod okiem ekspertów pozwolą na lepsze zrozumienie zagadnień związanych z edukacją i pedagogiką. Szkolenia dla nauczycieli dotykają takich tematów jak m.in.:

• komunikacja interpersonalna,
  • wypalenie zawodowe,
  • radzenie sobie z emocjami,
  • radzenie sobie ze stresem,
  • rozwiązywanie konfliktów w szkole,
  • prowadzenie godzin wychowawczych.

Szkolenia prowadzimy zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Dla osób zainteresowanych możemy przygotować indywidualną ofertą edukacyjną, dostosowaną do potrzeb grupy.

Kursy doszkalające dla nauczycieli

Uczestnictwo w kursach doszkalających dla nauczycieli przynosi wiele korzyści, zarówno dla samych pedagogów, jak i dla uczniów, z którymi pracują. Przede wszystkim, zdobyte umiejętności i wiedza pozwalają na lepsze dostosowanie się do potrzeb uczniów oraz efektywniejszą pracę z nimi. Ponadto, nauczyciele uczą się jak skutecznie wykorzystywać nowoczesne technologie w procesie dydaktycznym oraz dowiadują się, jak wspierać rozwój uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Warto również podkreślić, że uczestnictwo w warsztatach wpływa na rozwój kompetencji społecznych nauczycieli. W trakcie kursu nauczyciele uczą się, jak skuteczniej komunikować się z uczniami, rodzicami oraz swoimi współpracownikami. Dzięki temu stają się bardziej otwarci na potrzeby innych osób oraz lepiej radzą sobie z konfliktami i trudnymi sytuacjami w pracy zawodowej.

Siedziba naszej fundacji znajduje się w Gdyni i to właśnie w województwie pomorskim prowadzimy nasze kursy doszkalające. Współpracujemy z uczelniami, szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi, przedszkolami i innymi placówkami edukacyjnymi z regionu.

Szkolenia dla pedagogów szkolnych

Wybór odpowiednich warsztatów dla nauczycieli i pedagogów szkolnych może być nie lada wyzwaniem. Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, które pomogą podjąć właściwą decyzję. Przede wszystkim, warto zastanowić się nad swoimi potrzebami zawodowymi oraz obszarami, w których chcielibyśmy się rozwijać. Proponowane przez nas szkolenia dla pedagogów szkolnych prowadzone są przez doświadczonych trenerów i ekspertów w swojej dziedzinie. Wiedza poparta jest wieloletnią praktyką w placówkach oświatowych. Uczestnictwo w warsztatach dla nauczycieli i pedagogów to doskonała inwestycja we własny rozwój zawodowy. Dzięki zdobytym umiejętnościom pedagodzy są lepiej przygotowani do pracy z uczniami oraz radzenia sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi współczesny świat i współczesna szkoła.

Nasza fundacja już od wielu lat organizuje stacjonarne i internetowe szkolenia dla pedagogów szkolnych, nauczycieli i całego grona pedagogicznego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Udzielimy dodatkowych informacji, porozmawiamy o prowadzonych kursach i ustalimy szczegóły warsztatów. Zapraszamy do współpracy!

Akademia Rodzica

W dzisiejszych czasach coraz więcej rodziców poszukuje wsparcia i wiedzy na temat wychowania swoich pociech, dlatego warto zwrócić uwagę na naszą ofertą i prowadzoną Akademię Rodzica. To innowacyjne miejsce, które oferuje różnorodne warsztaty, szkolenia oraz spotkania z ekspertami z dziedziny psychologii, pedagogiki i rodzicielstwa, aby pomóc rodzicom w pełni zrozumieć potrzeby swoich dzieci i wspierać ich rozwój. Na warsztaty zapraszamy rodziców niezależnie od etapu rodzicielstwa, na którym się znajdują.

Zachęcamy do kontaktu z fundacją Pozytywni, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i dołączyć do grona świadomych i zaangażowanych rodziców, którzy pragną wspólnie odkrywać tajniki wychowania dzieci. Do udziału w spotkaniach serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe kompetencje.