Informacje na temat Fundacji Pozytywni w Gdyni

Działamy w obszarze edukacji i komunikacji oraz budowania dobrych relacji. Zajmujemy się między innymi organizowaniem konferencji, kongresów i szkoleń zarówno stacjonarnych, jak i online. Prowadzimy grupy ćwiczeniowe, warsztaty tematyczne i szkolenia dla rad pedagogicznych. Wspomagamy szkoły i przedszkola, oraz dyrektorów i nauczycieli. Rozwijamy sieć współpracy i samokształcenia. W skład naszych działań wchodzą również spotkania otwarte, różnorodne projekty i programy, doradztwo metodyczne, warsztaty wytchnieniowe, oraz akademia rodzica i akademia kobiety. Chętnie udzielamy także informacji pedagogicznych. Uczestniczymy w różnego rodzaju spotkaniach edukacyjnych i debatach.

Naszym celem jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu psychologii i pedagogiki, które zwiększają efektywność nauki. Ważne są dla nas postawy solidarności społecznej i otwartości na innych ludzi. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Nasza społeczność liczy już ok. 2 tysięcy członków, a nasze działania w social media obserwuje już ok. 2,5 tysiąca osób. W naszej fundacji działa wolontariat dla młodzieży od 15 roku życia i studentów.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Banner Fundacja Pozytywni