Współpracownicy

W Fundacji Pozytywni działamy z miłością do ludzi i z pasją do pomagania. Nasz zespół to grupa niezwykłych jednostek, których połączyła idea tworzenia pozytywnych zmian w społeczeństwie. Każdy z nas wnosi do tej wspólnoty nie tylko swoje umiejętności i doświadczenie, ale przede wszystkim serce pełne chęci niesienia pomocy.

Dyrektor Biura Marketingu

Dyrektor Marketingu

Szkoleniowcy współpracujący z Fundacją

Agnieszka Nowak-Łojewska

Anna Blokus-Szkodzińska

Anna Walencik-Topiłko

Urszula Kropidłowska

Adriana Kloskowska

Marta Anna Sałapata

Marcin Szulc

Anna Korzanewska

Agata Sikorska

Krystyna Dudzis

Dorota Jankowiak-Dąbrowska

UWAGA UWAGA 📢📢📢📢

Młodzieżowe Centrum Wolontariatu Pozytywni
dla Młodzieży 15+ oraz dla Studentów
💞💞💞💞💞

Rejestracja zainteresowanych, aktywnych społecznie, Młodych i Pozytywnych Ludzi ruszyła 📢

Jeśli masz ukończone 15 lat i jesteś zainteresowany/a zdobywaniem doświadczenia w Młodzieżowym Centrum Wolontariatu Fundacji Pozytywni napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w tytule prosimy o wpisanie: Wolontariat)

Banner Wolontariat