Zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji Naukowej „Gdy życie boli i uwiera”

Zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji Naukowej „Gdy życie boli i uwiera” organizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Konferencja jest organizowana przez Fundację Pozytywni, Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni oraz Gdyński Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, w dniu 21 października 2023.

Głównym założeniem naszych konferencji jest przekazywanie profesjonalnej wiedzy na najwyższym poziomie w oparciu o najnowsze badania naukowe i standardy światowe, z szczególnym naciskiem na pozytywną edukację.

Zaproszenie kierujemy do nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów, dyrektorów placówek edukacyjnych, rodziców, studentów pedagogiki i wszystkich tych, którym zależy na profesjonalnej wiedzy

Będą z nami:

👉mgr Małgorzata Taraszkiewicz i Gość niespodzianka